Me qera 2,150 € / ne muaj

VILE PER QIRA TE PALLATI I BRIGADAVE.

Vilat Amerikane, Tirane

  • 920 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 5 Tualete
  • Kati 1
  • 2 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera vile 3 kat në një nga zonat periferike të Tiranës, larg smogut dhe zhurmave të kryeqytetit, pranë fshatit Sos, e kufizuar me murin e pallateve të Brigadave.
Siperfaqja totale 375 metra katrore, siperfaqja e cdo kati 125 metra katrore, 1 tualet per cdo kat, tualete gjithsejt 3, dhoma gjumi kati pare 1, kati II 3 dhoma gjumi+garderobe, kati perdhes eshte i organizuar si nje garsioniere ne vete.
Vendndodhja Rr. Herman Gmeiner.

Vila ka dhe një oborr rreth 500m2, shumë funksional, i gjelbëruar dhe me një tendë druri ku mund të drekohet apo të konsumehet një kafe.
Cmimi prej 2150 euro pa perfshire taksat.
Për ta parë dhe më nga afër vilën ,ju ftojmë ta vizitoni.

Kontaktoni pronarin

office-address