Me qera 800 € / ne muaj

Apartament 2+1, per Qira, tek Liqeni i Thate

Liqeni i Thate, Tirane

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 12 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati me pamje nga Liqeni i Thate.

Siperfaqja e prones eshte 100 m2 dhe organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

Jepet me qira i mobiluar dhe i investuar.

Disponon 1 post parkimi te perfshire ne cmim.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te zhvilluara dhe kerkuara si per banim ashtu edhe per investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address