Per shitje 93,000 €

SHITET APARTAMENT 95 M/2 TEK SHKEMBI KAVAJES ,PRANE HOTEL MAJESTIC !

Shkembi I Kavajes, Durres

  • 95 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 5 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te banimit te nje pallati te ri me ashensor tek shkembi Kavajes 200 metra larg detit.
Disponon 95 m2 totale dhe 83 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe 3 ballkone.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone e preferuar per banim dhe per pushime ku ofron te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkohore dhe shitet si eshte.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address