Per shitje 450,000 €

PENTHOUSE PËR SHITJE, NË QENDER ME PAMJE SPEKTAKOLARE

Qender, Tirane

  • 157 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 16
  • 4 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Penthouse 3+1+2 me siperfaqje:157m2 , ne Qender.
Penthouse ndodhet ne katin e 16-te te nje pallati te ri me ashensor te mireadministruar ne rruge kryesore.
Eshte i investuar dhe mobiluar ne detaje dhe me super pamje nga ballkoni.

Organizohet në:
-1 sallon i madh
-1 kuzhinë
-1 korridor shpërndarës
-3 dhoma gjumi
-2 tualete (një me dritare)
-1 ballkon


Zona ku ndodhet penthouse eshte nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, pasi ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te rehatshme.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address