Per shitje 199,000 €

SHITET APARTAMENT 3+1+2+VERANDE NE VOLLGA!

Vollga, Durres

  • 176 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 4 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e vollges ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor.
Organizohet ne nje dhome ndenjeje, nje kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande e madhe.
Apartamenti eshte i sapo rinovuar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address