Me qera 3,800 € / ne muaj

Japim me qera ambjent 1100 m2 per biznes ne Don Bosko!

Don Bosko, Tirane

  • 1100 m2
  • 1 Tualet
  • 1 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira njesi komerciale ne Don Bosko open space me siperfaqe 1100m2.
Ndodhet ne katin perdhe dhe te pare te nje vile tre kateshe dhe ka vizibilitet te larte si location pasi eshte ne nje pike shume referuese. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi ,si prsh.fasoneri ,magazine mallrash, super market ,etj.
Ambjenti lidhet me ashensor industrial.
Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address