Per shitje 1,200,000 €

Shesim zone Servisi, Truall me Bar Kafe, Bilardo, Servis ne IBE!

Berzhite, Tirane

  • 185 m2
  • 1 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ne zonen e Ibes shesim truall dhe biznes!
Ne zonen e tokes eshte nje bar kafe, nje bilardo, nje zone per servis makinash dhe nje godine multifunksionale.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address