Per shitje 120,000 €

Apartament per shitje ne Astir

Rruga Loni Ligori, Tirane

  • 96 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 9 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament per shitje ne Astir prane Vila-L

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor prane bulevardit kryesor.
I organizuar nga nje koridor shperndares, dy dhoma gjumi dhe nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.
Disponon certefikate pronesie.

Per nje vizite ne prone, ju lutem me kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address