Me qera 600 € / ne muaj

Apartament 2+1+2 Per Qira, tek Rruga e Kavajes prane Kishes Katolike

Rruga e Kavajes, Tirane

  • 120 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 14 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t, te nje pallati pa ashensor, me nje siperfaqe 120m2, Tek Rruga e Kavajes prane Kishes Katolike.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.

Apartamenti jepet me qira i mobiluar dhe ka nje ambient te mire organizuar.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te zhvilluara dhe kerkuara si per banim ashtu edhe per investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address