Me qera 3,500 € / ne muaj

Zyrë Moderne Me Qira Pranë Lake View, Tiranë

Rruga e Kosovareve, Tirane

  • 195 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 06/05/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Zyra moderne gjendet në një ndërtesë të re dhe të preferuar në Tiranë, ideal për qëllime biznesi dhe banimi. Ndodhet në një zonë me diversitet të lartë biznesesh, duke shtuar vlerën dhe tërheqjen për çdo lloj aktiviteti. Ndërtesa, e ndërtuar me teknologji dhe dizajn arkitekturor të avancuar, ofron një prezantim elitë për biznesin tuaj. Ambjenti ndodhet ne hapesiren e dedikuar për zyra dhe ne cmim përfshiet edhe një vend parkimi në katin -2, me akses të shpejte te ashensorit dhe shkallëve.

Kontaktoni pronarin

office-address