Per shitje 190,000 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Durresit.

RRUGA MINE PEZA, Tirane

  • 103 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 5
  • 8 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Durrësit, pranë Ministrisë Arsimit.


Informacion mbi apartamentin:

• Kati 5 (i parafundit)

•Sipërfaqe totale: 102.85 m2


•Siperfaqe neto e apartamenti: 92.14 m2

•Siperfaqe ballkoni: 10.71 m2

Organizimi i brendshëm:

•Salloni dhe Ambienti gatimit.

•3 Dhoma gjumi.
•1 Tualete me dritare
•1 Ballkon

Cilesime te tjera:
• Orientimi jug -lindje -perendim
• I mobiluar

• Pa ashensor

Ideal për investim apo për banim, akses nga Rruga Mine Peza dhe Rruga e Durrësit.Për ta vizituar na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address