Per shitje 286,720 €

Shitet apartament 1+1 ne Lungomare Vlore Residenca Poseidon

Lungomare Vlore, Vlore

  • 89 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 1 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Lungomare Vlore Residenca Poseidon

Siperfaqe totale: 89.6m2

Kati i 3 banim

Organizohet :
- Sallon ndenje + Ambient Gatimi
- 1 Dhom gjumi
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

Residenca ndodhet ne bulevardin Lungomare Vlore.
Objekti eshte ne ndertim dhe pritet te perfundoje vitin qe vjen ne 2025.


Vendodhja : Lungomare Vlore ,Residenca Poseidon

Cmimi per Shitje : 286,720 euro

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address