Per shitje 63,557 €

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT NE GOLEM!

Golem, Durres

  • 48 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 8 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti eshte 1+1 i cili ndodhet ne katin 3 te pallatit.
Organizohet ne 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Ndertimi eshte afer perfundimit dhe shume prane me detin.
Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address