Per shitje 162,525 €

Apartament 2+1 në Shitje në Kamëz - 162525€ | 130.02 m²

Bulevardi Blu, Kamez

  • 130 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 1 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në një zonë strategjike në Kamëz, i përshtatshëm për ato që kërkojnë akses të lehtë në shërbimet kryesore si aeroporti, qendra tregtare, policia, spitali dhe shkolla.
• Sipërfaqe e brendshme: 113.44 m²
• Sipërfaqe totale: 130.02 m²
• Numri i dhomave të ndenjes: 1
• Numri i kuzhinave: 1
• Numri i dhomave të gjumit: 2
• Numri i banjove: 1
• Viti i ndërtimit: 2024
• Infrastruktura përfshin parkim/garazh
• Ne ndertim e siper.
• Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtese që ka gjithsej shtatë kate
• I shkëlqyer për ata që kërkojnë qasje të lehtë në shërbimet esenciale dhe infrastrukturë të mirë
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address