Per shitje 191,265 €

Apartament 2+2 për Shitje në Laprakë, Tiranë - 191265€ | 127.51 m²

Laprake , Rruga Dritan Hoxha, Tirane

  • 17 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament është i pozicionuar në katin e gjashtë të një ndërtese nëntë katëshe në zonën e Laprakës, Tiranë, duke ofruar një sipërfaqe të përgjithshme prej 17.71 m².
• Sipërfaqe neto 109.80 m²
• Sipërfaqe bruto 127.51 m²
• Apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banjo
• Ka një sallon dhe një kuzhinë
• Ideal për familjet ose për investim
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address