Per shitje 169,560 €

Apartament 2+2 për Shitje në Laprakë, Tiranë - 169560€ | 113.04 m²

Laprake , Rruga Dritan Hoxha, Tirane

  • 15 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 5 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në katin e pestë të një ndërtese nëntë-katëshe në zonën e Laprakës, Tiranë, dhe ofron një ambient të rehatshëm dhe modern
• Sipërfaqe neto 97.70 m²
• Sipërfaqe bruto 113.04 m²
• Apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banjo
• Dhoma e ndenjes dhe kuzhinë të veçantë
• I vendosur në një zonë të qetë dhe të aksesueshme të qytetit
• Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address