Me qera 1,000 € / ne muaj

NJESI BIZNESI PER QIRA NE RRUGEN MUHAMET GJOLLESHA!!!

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane

  • 120 m2
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Kjo njesi biznesi ndodhet në Rrugën Muhamet Gjollesha në Tiranë, i përshtatshëm për një larmi aktivitetesh komerciale.

Sipërfaqe neto 86 m²
Sipërfaqe bruto 120 m²
1 Tualet

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Ideal për biznese të ndryshme për shkak të pozicionit strategjik dhe hapësirës së madhe

Për më shumë informacion, jeni te mirpritur te me kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address