Per shitje 420,000 €

SHES APARTAMENT 2+1+2, QENDER-TIRANE!

Prane ish parkut Rinia, Tirane

  • 110 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 9
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojme per shitje apartament 2+1+2 ne faze ndertimi, prane Qendres- Tirane.

*Godina ne te cilen ndodhet apartamenti pozicionohet ne zone strategjike prane qendres Tiranes.

Ndertimi eshte konceptuar ne 12 kate, lartesi qe vjen duke u shkallezuar prej katit te katert.

Ne aspektin arkitektonik, sfazimi ne pjesen veriore dhe lindore te objektit do te mundesoje zhvillimin e tarracave dhe verandave te gjelberuara.

Ndertimi eshte i konceptuar me koeficent shume te larte sigurie ndaj termeteve.

Cilesia e ndertimit te kesaj godine reflektohet ne te gjithe komponentet e saj si:
fazade e ventiluar, xhamat termike, izolim akustik vertikal dhe horizontal, sistemi i kafazit i pajisur me dere antizjarr, sistemi i kondicionim/aspirimit dhe gjelberim.

Apartamenti pozicionohet ne katin e nente banim, orientim lindje.

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 110m.

Mundesi blerje post parkimi ne -2 ose -3 te godines.

Projekti parashikohet te mbaroje ne 2025.

Per te interesuarit lutem me kontakoni ne numrin tim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address