Per shitje 512,000 €

Shitet, Ambient Biznesi, Unaza e Re.

UNAZA E RE, Tirane

  • 103 m2
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Ambient, për Qera.
Ambienti ndodhet në zonen e Unazes se Re.

Informacion mbi ambeintin:
• Kati 0
• Sipërfaqe bruto: 102.5m2
• Sipërfaqe neto: 98m2
• Lartesia e ambejntit 4.50 meter
• E investuar fasade xhami ne gjeresine 5.70 meter
• Buze rruge kryesore
• Momentalisht ne gjendje pune
• Ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte dhe te preferuar per biznese te ndryshme

Për më shumë informacion na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address