Per shitje 117,600 €

PRANE FRATARIT NE ASTIR APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI PER SHITJE!

Astir, Tirane

  • 85 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 3 Shikime
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojme apartament 2+1 per shitje shume prane Kompleksit Fratari ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe 85.5 m2. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, tek dy dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Se bashku me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi. Ndertesa eshte ende ne faze grope dhe keni mundesine e likujdimit te pageses me keste. Zona eshte ne zhvillim dhe te ofron te gjitha facilitetet e nje jetese komode, pasi ndodhet shume prane rrjeteve rrugore dhe institucioneve te ndryshme.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address