Per shitje 600 €

Ambient Zyre Per Qira Ne Qender

Sheshi Skenderbej (Qender), Tirane

  • 80 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ambienti i zyres pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati i ri ne Qender.

Organizohet ne: 2 ambiente, korridor, tualet dhe ballkon.

Ambienti eshte i investuar ne menyre cilesore dhe nje pjese e shtruar me parket dhe me sistem kondicionimi.

Ambienti eshte shume i pershtatur per zyra dhe zhvillimin e bizneseve te ndryshme duke u favorizuar edhe nga vendndodhja qe ka.

Cmimi eshte i diskutueshem.

Vendndodhja e ben nje investim te mire duke qene se eshte ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe e favorshme per zhvillimin e biznesit.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address