Per shitje 210,000 €

RRUGA E KAVAJES, SHESIM APARTAMENT 2+1+2!

Rr. e Kavajes, Tirane

  • 95 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 7
  • 1 Shikime
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Rruga e Kavajes, prane Ish Parkut, Shesim Apartament 2+1!

Siperfaqe: 95m2
Kati: 7-te
Pallat i Ri, me ashensor.

Organizimi eshte i rregullt me korridor qe ben shperndarjen ne ambientin e ndenjes dhe kuzhines, dy dhomat e gjumit, 2 tualete dhe nje ballkon.
Ka orientim te favorshem per ndricim natyral gjate dites.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address