Per shitje 125,000 €

Apartament 2+1+2 në shitje në Astir, Tiranë - 125,000€ | 104 m²

Astiri, Tirane

  • 104 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 8 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Astir (Fratari)

Ky apartament ndodhet në katin e parë në një zonë të preferuar të Astirit në Tiranë, i disponueshëm për shitje

• I mobiluar

• Sipërfaqe neto 93.8 m²

• Apartament me dy dhoma gjumi dhe dy tualet

• Përfshin një dhomë ndenje dhe një kuzhinë

• E pajisur me hipotekë

• Ideal për çiftet ose familjet e reja

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address