Per shitje 124,754 €

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 3+1+ 2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Paskuqan, Tirane

  • 131 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 8 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital.

Informacion mbi kompleksin:
● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi.
Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi).
● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese.
● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur.
● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij.
● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi.
● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues.

► Perberja e Projektit
Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi.

► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni D me tipologji 3+1 i projektuar me:
- Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit
- 3 dhoma gjumi
- 2 tualete
- 1 Ballkon me akses nga ambienti i ndenjes


Per me shume informacion na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address