Per shitje 120,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht.

YZBERISHT, Tirane

  • 103 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 5 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1, për Shitje
Apartamenti ndodhet pranë bar "Oksigjen", Yzberisht, Tiranë.

Informacion mbi Apartamentin:
•Kati 1 banim
•Sipërfaqe Neto: 103m2

Organizimi i Brendshëm:
•Ambient Ndenje dhe Ambient Gatimi
•2 Dhoma Gjumi
•1 Tualet

Cilësime të tjera:
•Orientimi: Veri-lindje
• I mobiluar
• Kubature e rregullt
• Me hipotekë

Për një vizitë në pronë, na kontakton

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address