Per shitje 140,000 €

Ambient komercial per shitje prane Condor Center, tek Rruga e Kavajës

Ish Parku Autobuzave, Tirane

  • 60 m2
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 4 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje ndertimi te ri.

Siperfaqja bruto e prones eshte 60 m2, ndersa ajo neto 47.5 m2.

Organizohet ne: ambient recepsioni, ambient zyre, 1 tualet.

Mjaft i pershtatshem per aktivitete dhe qellime te ndryshme biznesi duke qene se ka nje planimetri te mireorganizuar dhe ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar, me levizshmeri te larte dhe me dendesi biznesesh.

Për më shumë informacione ose për një vizite ne prone jeni te lutur na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address