Per shitje 115,000 €

NE RADHIME SUPER GARSONIERE PER SHITJE!

Radhime, Vlore

  • 41 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojme per shitje ne Radhime garsoniere brenda kompleksit me pishine. Garsonierja ka siperfaqe 41.3 m2 dhe ndodhet ne katin e trete. Ka gjithashtu pamje te lire nga deti dhe nga pjesa e brendshme e kompleksit ku ndodhet dhe pishina qe gjithashtu eshte e shfrytezueshme. Garsonierja vlen si per banim ashtu dhe per investim, sidomos per muajt e veres. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address