Per shitje 414,000 €

LION PARK 1, SHITET APARTAMENT 1+1

Lion Park 1, Tirane

  • 118 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 8 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1tek Rezidenca Lion Park!

Apartamenti ka nje siperfaqe 118.27 m2.

Apartamenti organizohet ne:
*Dhome ndenje dhe kuzhine
*Nje dhome gjumi
*Tualet
*Dy ballkone

Lion Park Residence
5 ashensor
Xhamat termoizolues triplex
Siguri maksimale 24 ore
Mirembajtje e ambienteve te perbashketa
Ambiente sherbimesh

Godina ka 13 kate banim
Katin 0 i cili perbehet nga njesite komerciale
3 kate parkime nentoke.

Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!!!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address