Per shitje 154,000 €

SHESIM APARTAMENT 1+1 TE "LION REZIDENCES 2" CMIM KLERINGU

Rruga Dritan Hoxha, Tirane

  • 81 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 22
  • 3 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1+2 !
Lion Park 2 është projekti inovativ dhe elitar pozicionohet në një pikë strategjike dhe me akses të menjëhershëm në të gjitha zonat kryesore të Tiranës. Distanca prej 1.4 km nga qendra e kryeqytetit e bën këtë projekt një investim koherent dhe vizionar. Gjithashtu, infrastruktura, objektet, institucionet përreth dhe investime të tjera të ngjashme në zonë janë tregues të dukshëm se e gjithë zona po kalon një zhvillim të vrullshëm. Apartamenti ndodhet në Rezidencen Lion Park 2.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja bruto: 81M2
• Sipërfaqja neto: 67 m2.
• Kati 22

Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualete
• Ballkon

Objekti pritet te perfundoj brenda vitit 2029.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address