Per shitje 110,000 €

Dyqan per shitje te Ali Demi, Kompleksi Vind

Kompleksi Vind, Tirane

  • 55 m2
  • 1 Tualet
  • 5 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet njesi tek zona e Ali Demit, Kompleksi Vind.

Ofron nje siperfaqe totale 54.74 m2 dhe nje tualet.

Fasade xhami, visibilitet dhe kalueshmeri e larte duke e bere me te lehte zhvillimin e biznesit tuaj.

Mundesi te ndryshme shfrytezimi.

Per informacion te detajuar dhe vizite ne prone na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address