Per shitje 210,000 €

Apartament 2+1+2 Per Shitje, ne Rrugen e Kavajes

Rruga e Kavajes, Tirane

  • 96 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor ne Rrugen e Kavajes me orientim perendim.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.

Banesa eshte e investuar deri ne detaje me rifinitura, dyer dhe parket.

E pajisur me certifikate pronesie.

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address