Me qera 850 € / ne muaj

Apartament 2+1 Per Qira, Ne Bllok

Ish Blloku, Tirane

  • 87 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati pa ashensor, ka siperfaqe totale prej 87,3 m2, me vendndodhje ne Bllok.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kondicioner, ballkon.

Apartamenti jepet me qira bosh eshte i pershtatshem dhe preferohet per zyra dhe aktivitete te ndryshme biznesi.

Zona ku ndodhet eshte nder me preferencialie ne Tirane per banim dhe per investim.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni per nje takim.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address