Me qera 520 € / ne muaj

Apartament 1+1 Per Qira, Ne Bllok

Ish Blloku, Tirane

  • 50 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 10 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor, ka siperfaqe totale prej 50 m2, me vendndodhje ne Bllok.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon.

Apartamenti jepet me qira bosh, per zyre dhe aktivitete te ndryshme biznesi.

Zona ku ndodhet eshte nder me preferencialie ne Tirane per banim dhe per investim.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni per nje takim.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address