Me qera 450 € / ne muaj

Apartament 2+2 për Qira në Yzberisht, Tiranë - 450€ | 123 m²

Yzberisht, Tirane

  • 123 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 6 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në katin e katërt në zonën e Yzberishtit, Tiranë dhe është i disponueshëm për qira
• Sipërfaqe e brendshme: 123 m²
• Numri i dhomave të ndenjes: 1
• Numri i kuzhinave: 1
• Numri i dhomave të gjumit: 2
• Numri i banjove: 2
• Ideal për banim familjar ose profesionale
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address