Per shitje 210,000 €

TEK RRUGA E KAVAJES APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

Rruga e Kavajes, Tirane

  • 96 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojme super apartament 2+1+2 per shitje tek Rruga e Kavajes prane Condor Center. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor shume prane rruges kryesore. Ka nje siperfaqe neto 85 m2, dhe totale 96 m2. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhomat e gjumit, dy tualetet dhe ballkoni. Apartamenti eshte i investuar me punime luks dhe eshte gati per mobilim. Orientimi eshte perendim dhe pothuajse i ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte nje mundesi shume e mire per banim pasi zona eshte nder me te preferuarat dhe te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address