Per shitje 250,000 €

Apartament 3+1+2 Per Shitje, Prane Kompleksit Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tirane

  • 157 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 7 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor i vitit 2022 prane Kompleksit Delijorgji.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjume me tualet, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, ballkon.

Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me një hapsirë të mire organizuar.

Cmimi eshte i diskutueshem.

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address