Per shitje 235,000 €

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK!

Kopshti Zoologjik, Tirane

  • 145 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 5 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 prane Kopshit Zoologjik te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi.
I pozicionuar ne katin 3 banim te objektit me ashensor.
Ka nje siperfaqje 128m2 neto dhe 145 m2 bruto.

Organizimi i brendshem:
Ambient ndenje
Kuzhine e vecuar
3 dhoma gjumi
2 tualete
2 ballkone
korridor shperndares.

Apartamenti eshte totalisht i inestuar se fundmi me parket, ndricim led, kuzhinen dhe tualetet incaso.


Disponon dokumentacion te rregull hipotekor.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address