Per shitje 107,772 €

Apartament 2+1+2 në shitje në Paskuqan, Tiranë - 107.772€ | 102.64 m²

Paskuqan, Tirane

  • 102 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament është një mundësi e shkëlqyer për ata që kërkojne një banesë të re në një zonë të zhvilluar, si Paskuqan në Tiranë, me një sipërfaqe totale prej 102.64 m²
• Sipërfaqe e brendshme: 86.13 m²
• Sipërfaqe totale: 102.64 m²
• Ndodhet në katin e parë të një ndërtese 8-katëshe
• Përfshin një dhomë ndenje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi, dhe dy banjo
• Objekti është i pajisur me ashensor
• Infrastrukturat përfshijnë kopsht dhe parkim/garazh
• I rrethuar nga aeroporti, qendra e qytetit, zonat rurale, stacioni policor, spitali dhe shkolla
• Perfundon në vitin 2024 dhe eshte ne proces hipotekimi
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address