Me qera 600 € / ne muaj

Jepet ambient biznesi me qera 2+1 te Selvia ,Qender

Qender, Tirane

  • 80 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 6 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet ambient biznesi me qera tek Selvia

Siperfaqja: 80 m2
Kati: 2 banim (Ashensor )

Organizohet ne
2 dhoma
1 Tualet
1 Ballkon

Ambienti jepet i pa mobiluar
I pershtashem per zyra
Ne cmim perfshihet dhe vendi i parkimit

Vendodhja: Selvia afer shkolles Servete Maci
Cmimi: 600 euro/muaji

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address