Me qera 550 € / ne muaj

Qira, Apartament 1+1, Golem

Golem, Durres

  • 59 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 4
  • 13 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme apartament 1+1 per qira me vendndodhje ne Golem, prane Hotel Epidamn.

Informacione mbi apartamentin :
• Sipërfaqja 59 m2.
• Kati 4

Organizmi :
• Ambjent ndenje dhe gatimi.
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon

Informacione të tjera :
• I mobiluar.
• I investuar
• Ashensor
• Sistem kondicionimi
• Zone e aksesueshme

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address