Per shitje 85,000 €

SHITET NJESI BIZNESI NE VLORE

Cole, Vlore

  • 51 m2
  • 29/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Në Vlorë, pranë postes ne Cole, shitet njësi biznesi ideale për një lokal, farmaci, zyra ose dyqan. Njësia është me mundësi për t'u përshtatur sipas nevojave specifike të biznesit. Kjo njësi ofron hapësirë të bollshme dhe ndodhet në një zonë të frekuentuar të qytetit, duke siguruar një fluks të lartë klientësh. Pozicioni strategjik siguron dukshmëri të lartë dhe akses të lehtë për klientët. Ka lehtësi me transport publik dhe rrugë kryesore.
✅ Çmimi: 85.000 Euro
✅ Sipërfaqe: 51 m2
✅ Kat perdhe
✅ Disponon Certifikate Pronesie

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address