Per shitje 85,000 €

APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT NE DURRES, PER SHITJE!

Prane stacionit te trenit, Durres

  • 103 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 3 Shikime
  • 29/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim te rregullt. Disponon 103m2 totale 93m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje +kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone teper e pelqyer per banim pasi i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address