Per shitje 320,000 €

SECRET GARDEN, SHESIM APARTAMENT 4+1+2 SE BASHKU ME POST PARKIMI!

Secret Garden, Tirane

  • 200 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 3 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shesim apartament 4+1+2 se bashku me Post Parkimi!
Organizohet:

-Sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit,
-4 dhoma gjumi,
-2 tualete,
-post parkimi,
-verende se bashku me depo,
-oborr 200 m2.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me stil modern, paisjet elektroshtepiake jane te modeleve te fundit A+++.
Sistemi i kondicionimit eshte chiller i pergjithshem, si dhe oxhak funksional.
Posti i parkimit eshte i perfshire ne cmim.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address