Per shitje 0 €

Shitet Apartament 1+1 tek Gjiri i Lalzit!

Gjiri I Lalzit, Durres

  • 53 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 6 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 tek Gjiri i Lalzit!

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe neto:49.2m2
Siperfaqe e perbashket: 4m2
Siperfaqe totale: 53.2m2

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine,
-1 dhome gjumi,
-1 tualet.

Apartamenti jepet dhe me qira ditore gjate veres!

Per me shume informacion na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address