Per shitje 157,300 €

Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprake!

Laprake, Tirane

  • 121 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 2 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprake!

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe totale: 121m2

Apartamenti organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine,
-2 dhome gjumi,
-2 tualete,
-2 ballkone.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address