Per shitje 470,000 €

10 apartamente ne shitje, ne Plazh Durres

Plazh, Durres

  • 440 m2
  • 2 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

10 apartamente 1+1 ose studio, te vendosura ne katin 1 te nje godine te re, ndertuar me Cilesi ne zonen e Plazhit Durres.

Hyrje me vete te dedikuar,gjithashtu dhe hyrje me ashensor nga hyrja e pallatit.

Me projekt te sistemuara qe jepen me qira apo Airbnb. Siperfaqe e brendshme 432m2 dhe siperfaqe e perbashket 40 metra.

Projekti eshte vene ne pune ne vitin 2023. Apartamentet jane te mobiluara ne menyre te thjeshte dhe komode,disa prej tyre kane ballkone. Ne cdo apartament ka kondicioner.

Kompleksi ku ndodhet prona eshte funksional dhe ne dimer ka mundesi parkimi pasi zona eshte e izoluar dhe ka ambient te bollshem ne oborr per parkim te klienteve dhe banoreve dhe levizje kontrollohen me tra.

Distanca nga deti eshte 300 metra,zone e qete,larg zhurmave te medha te levizjes ne rrugen kryesore. Gjithashtu se shpejti pritet te kaloje afer hekurudha e re ne proces riparimi qe mund ti jape me. shume vlere.

Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address