Per shitje 85,000 €

Apartament 1+1 Per Shitje, Prane Pallatit me Shigjeta

Pallati me Shigjeta, Tirane

  • 60 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ekzistues pa ashensor te me orientim jug-perendim.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, korridor.

E pajisur me certifikate pronesie.

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address