Per shitje 140,000 €

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE STADIUMIT!

Stadiumi, Durres

  • 121 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 121 m2. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të qeta dhe komode per banim. Apartamenti ofron mundesi blerje edhe te nje garazhdi sipas kerkeses, siperfaqe 31 m2 me nje vlere te shtuar prej 25.000€. Disponon dokument te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address