Per shitje 196,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 NE XHELUKS CONSTRUCTIONS (XIBRAKU)

Xheluks Construction, Restorant Xibrraku, Tirane

  • 123 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 4
  • 10/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin rezidencial me te ri qe po ndertohet nga kompania Xheluks Construction ne rrugen Viena prane Restorant Xibraku.
Prona pozicionohet ne katin e katert me nje siperfaqe totale 123m2 dhe organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Orientohet totalisht nga lindja me nje pamje fantastike te parkut te vilave Amerikane.
Zona eshte shume e qete dhe sigurt pasi prane ndodhen disa ambasada.
Per me shume informacione na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address