Me qera 15,000 € / ne muaj

Kapanon për Qira në Sektori Rinia, Durrës - | 6000 m²

Sektori Rinia, Durres

  • 6000 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky kapanon ofron një hapësirë të madhe dhe të përshtatshme për qira në zonën e Sektorit Rinia në Durrës. Kapanoni ka njeë një sipërfaqe ndertimi prej 6000 m².
• Sipërfaqe trualli: 13000 m²
• Sipërfaqe ndertimi: 6000 m²
• Ideal për përdorim si hapësirë magazinimi ose prodhimi
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address